| Kitty1212 a întrebat:

fetele care stiu creme, lotiuni tonice, geluri de curatare, etc...pentru tenul gras help me. Eu am un ten care in timpul zilei indiferent ca port sau nu machiaj mi se ingrasa in special pe frunte, pe la nas si barbie bine mai simplu zona T. si produse pe care le-ati folosit si voi:* va pop fundita

Răspuns Câştigător
| CoOkiEe a răspuns:

Buna! Ai tenul ca al meuhappy uite ce tratament am folosit eu pentru al mentine curat. 1.gel scrub de la clean&clear pentru spalare si pentru indepartarea celulelor moarte 2.pt curatare totala tonicul de la garnier skin naturals essential cu extract de struguri detoxifiant am folosit aceste doua produse timp de trei saptamani sau patru pana le-am terminathappy o sa le folosesc in continuare pentru ca imi curata tenul si il lasa fin.

1 răspuns:
| Gamerita a răspuns:

Buna.Uite 2 creme speciale pentru. tenul gras: Nivea Visage si cele de la Garnier(Essentials). Citeste mai mult aici :http://www.kudika.ro/articol/frumusete~tips/3826/ten-gras.html.bafta