| Mia a întrebat:

fetelor! Am si eu o intrebare... ce sampoane ati folosit pentru indesirea parului? Vreau raspunsuri din proprie experienta, nu din auzite...mersi mult

Răspuns Câştigător
| ღKล†hξrŸηε` ♀+♂=♡ a răspuns:

Buna scumpa!
Si eu m-am confruntat cu rarirea parului (acum aproximativ 2 saptamani si'a revenit uluitor).
Am folosit ceva tablete numite "Revalid" si sampon + balsam din aceeasi gama.Ca sa nu iti zmulgi parul la pieptanat dupa ce te usuci iti recomand sa iti dai cu ceva otet diluat in apa dupa ce te clatesti.
O alta metoda pe care am folosit'o a fost sa ma tund o data la 2 saptamani crying((
Na la mine astea au mers. Sper sa iti foloseasca si tie.
Bafta :*

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Sampon cu petrol din farmacie

| Gabytzaa98 a răspuns:

Eu m-am spalat cu Wash and Go si Herbal Esensses big grin sunt bune. incearca si Head and Shoulders big grin

| xFaith a răspuns:

Garnier Fructis

Elseve

| Zady a răspuns:

De ce nu cauti pe google? sunt sigur ca vei gasi acolo

| Aniii a răspuns:

Dove.Pana cand nu l`am folosit si parul meu era cam slab dar acum mie mai des.

| AndreeaaaaX a răspuns:

Eu folosesc Hand and Shoulders