| hp1uk a întrebat:

Incerc de ceva vreme sa imi las parul mai lung, nu chiar foarte lung, pana la baza gatului. Problema este ca am parul foarte des si aspru si creste si in volum foarte mult. La frizerie, cand sa ma tunda, am explicat asta si mi-a spus ca trebuie filat, insa a fost cea mai mare prostie pe care putea sa mi-o faca. Se poate rari parul sau ceva de genul? Ce as putea sa fac sau cum sa zic la frizer sa ma tunda? big grin

1 răspuns:
| Gentiana a răspuns:

Spune-i ca nu sti exact cum se numeste sau daca exista o coafura de care vrei tu, si explica`i asa mai pe ''romaneste''.