| Daysukki a întrebat:

BuNA! S. O. S parul meu este pascut si nu mai stiu cum sa-l prind ca sa arate dragut. daca-l las desprins arata neingrijit si aiurea. am nervi. dupa vara merg la liceu si vreau sa arat bine dar parul asta nu ma lasa! il am mediu si vreus a ma tund asa: http://s279.photobucket.com/......Hairstyle/
presupun ca multe o stiti pe bubzbeauty de pe youtube. o sa-mi i-a mult din lungime?

1 răspuns:
| deea_5125 a răspuns:

Buna:*Foarte buna ideea de a te tundewinkingIar in legatura cu lungimea pe care ti`o v-a luathinking Depinde de ce lungime ai acum la parwinking