| aluu10 a întrebat:

Buna seara TPU, din nou! Atunci am postat pentru tata, dar acum imi trebuie mie! Mi-a iesit o afta in gura, exact in partea dreapta a buzei superioare! Si ma doare ingrozitor! Pentru cel mai bun raspuns dau funda!

2 răspunsuri:
| NIMENII a răspuns:

O sa treacă de la sine... important e sa nu-i faci nimic

| SoNiA123 a răspuns:

Uneori trece de la sine in vreo saptamana maxim...dar ca sa treaca mai repede si sa nu mai doara poti pune niste glicerina boraxata pe un disc demachiant, pe care il pui in locul dureros. Nu e toxic si o sa-ti amorteasca. Trebuie sa stai vreo ora asa(pe zi), cateva zile pana trece. P.S. o gasesti in orice farmacie