| MeritaSaMaiFiuAsa a întrebat:

Buna TPU...
Am o problema. Am 14 ani si am cateva fire negre deasupra buzei superioare... As dori o modalitate prin care sa scap de ele si sa nu creasca mai dese sau cel putin o modalitate prin care sa le ascund. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Decoloreaza le cu apa oxigenata daca chiar vrei, sau poti sa le iei cu benzi de ceara.

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Foloseste benzile de ceara pentru fata. Se gasesc in orice magazin. Sau du-te la un salon straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu incerca ceara de fata! incearca sa ti le scotii cu o penseta! Daca vei folosii ceara de fata iti vor creste mai multe.

| KateMiddleton a răspuns:

Incearca epilarea cu ceara, mai bine de salon.
Pe fata nu doare si plus mai tine mult timp.
Bafta!

| S3S3an a răspuns:

Decoloreazatile

| cine1cine a răspuns:

Păi de exemplu, poți să faci codițe! laughing Și cel mai simplu, te duci la mă-ta mare in dormitor, o sperii și iți f o palmă peste meclă de o să-ți sară mustața! laughing