| picox a întrebat:

doresc sa-mi fac parul un rosu deschis fara sa folosesc decolorant. Am de gand sa. l fac intr. un amestec de blond cu rosu. Imi puteti spune va rog ce vopsea de par din gamele loncolor, palette, londa are un blond care iese cat mai deschis pe firul de par fara decolorare? Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Ce culoare are parul tau acum? Daca nu este blond, te chinui degeaba! Pentru o asemenea nuanta MERGI LA SALON. Produsele comerciale nu vor avea niciodata calitatea celor profesionale!
XOXO

| nyko06 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Palete sau Garnier sunt mai bune calitativ happy ceea ce e mai important si culoarea o determina culoarea ta actuala te poti duce la magazin si sa ceri sa-ti arate catalogul de culori si sa te consulti cu ea ce culloare i-ti corespunde pentru a iesi culoarea pe care vrei sa o obti.