| Melonnn a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi cumpar incaltaminte (nike air force 1) sport.
Intrebarea mea ar cam fi:
Daca aleg o pereche de copii, are ceva? pentru ca modelul e acelasi si de femei si de copii, acelasi numere, doar ca pe pagina sunt unii pentru femei, altii pentru copii, doar ca e o diferenta de pret, destul de mare (20 euro) si chiar si in categoria pentru copii este numarul meu (38).
sunt de calitate inferioara sau pot face rau la coloana?
ideea e ca nu am vazut nici-o diferenta, decat de pret.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Axz_axn_1978 a răspuns:

Diferenta de calitate nu exista, cam toate sunt facaturi, trebuie sa ceri certificat de garantie, majoritatea sunt china