| aleeee a întrebat:

Cate perechi de pantofi aveti?

20 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

2 perechi de pantofi

Răspuns utilizator avertizat
| beka a răspuns:

9 perechi d sandalute pantofi si 6 d adidasihee hee

| Madalina1455684 a răspuns:

Pai am 4 perechi de pantofi, 3 perechi de cizmulite dimalea cum se poarta acum pana la glezna.pana sub genunche, 3 perechi de adidasi si vreo 5 perechi de baschesti. Iar restul de vara nu se pun la numarlaughing

| Fvn a răspuns:

De pantofi doar 3
de adidasi 7
de conversi 13 :X
si de balerini vreo 3 sau 4...

| NinaY a răspuns:

Hhm happy am sandale vreo 6, sandale cu toc inalt 3, pantofi 2, balerini 5, adidasi 2, skateri 3, si papucei cu toc in jur de 16.big grin

| gloria a răspuns:

17big grin dar port cam 3-4 mai des restul sunt pentru ocazii mai speciale sau alte iesiri

| adutza12 a răspuns:

In jurul a 5-6 perechi

| loredana2012 a răspuns:

1023 de pantofi.Ma dau afara din casa, pe bune.

| gabriela007 a răspuns:

5 perechi de pantofi, 4 de adidasi, 5 de balerini happy

| cosima11 a răspuns:

4 perechi:p

| adelaroman79 a răspuns:

Destul de multe
Imi place sa le schimb dupa sezonhappy

| Adina a răspuns:

Pantofi:1
Balerini:3
Adidasi:3
Converse:5
Tu?:p

laughing

| Hombre a răspuns:

Trei de pantofi, doua adidasi. Daca dai fundoiul functie de nr. mai mare de perechi am o suta.laughing

| Hombre a răspuns:

Mai vreau stupid nu ma lasati incurcat doar cu trei.Multumesc anticipat.

| alexutsuuu a răspuns:

Am 54 de perechi in prezent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. sa ma gandesc.thinking cred ca 15. tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi, insa nu port daca sunt mai vechi de 2 ani, de fapt am doua perechi care le mai port din cand in cand fiindca arata ca noi si imi plac foarte mult.

Fiindca stau mult in picioare in ultimul timp, ultima pereche care am cumparato a fost http://www.incaltamintecitychic.ro/Sandale/Sandalute-cu-bareta-pe-glezna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

159. de perechi... u cate ai?