| Elena1234456 a întrebat:

Ce nuanta de creion pentru ochi sa folosesc pentru ochii caprui inchis aproape negri? happy

5 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

La ochii caprui si negrii se obisnuieste sa se foloseasca culori de creion de nuante calde, deschise : verde, albastru, maro deschis...

Iar la ochii verzi si albastrii de obicei se foloseste creionul negru!

| xlollypop a răspuns:

Negru:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!laughing big grin cu atatea nume numai stiu cum sa alint persoanelelaughingAlbastru, iti scoate in evidenta ochii, si eu ii am caprui:*

| RobertLolza a răspuns:

Negru sau maroo; x Fundaaa