| victor100196 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele FM, Avon, Oriflame? Care dintre ele sunt mai ok?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Depinde de organismul, gusturile si asteptarile tale. Eu ma impac bine cu produsele Avon, mai putin cu sampoanele, cremele de fata si cremele pentru picioare (astea din urma mi le cumpar de la Oriflame). Machiajul mi se pare mai bun decat la Oriflame. Parfumui faine sunt la toate firmele... cred ca cel mai bine e sa incerci sa testezi produsele inainte si apoi sa le cumperi (cere mostre sau mergi la testari de produse. vad acum pe fiecare strada si in fiecare mall cate o taraba avon sau oriflame)

3 răspunsuri:
| Loryb a răspuns:

Este greu de raspuns la o intrebare atat de generala. Eu folosesc produse de la branduri diferite. Orice ai alege, Avon sau alta firma, trebuie in primul rand sa te evaluezi: de exemplu par (gras, uscat, matreata), sa iti faci un inventar al produselor de care ai nevoie si sa te informezi, sa citesti instructiunile si sa le testezi pe propria piele si abia atunci vei fi sigur ca ai facut alegerile potrivite si corecte. Eu sper ca blogul despre produse Avon, te va ajuta sa te informezi in legatura cu produsele Avon, daca ai nelamuriri, scrie-ne: http://produse-avon.blogspot.ro/

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Avon este cel mai ok din cele enumerate de tine happy

| victor100196 explică:

Mersi big grin