| Morenna10 a întrebat:

Ce produse se folosesc pentru regenerarea parului? Vreau sa mentionez ca imi cade foarte mult par, pana am descoperit ca lamaia ajuta, de atunci de abia mai imi cad 5 fire de par pe zi, nu as fi crezut. Dar acum vreau ca parul meu sa fie cum era si nu stiu ce sa fac ca sa mi se indeseasca mai repede.Help pls. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| Simonaaaaa a răspuns:

Amesteca 2 galbenusuri de ou cu o lamaie si vitamina A si E(solutie, o gasesti la magazin). Si nici nu o sa iti mai cada parul de la lamaie. Si lamaia ai grija sa o strecori ca sa nu iti ramana pulpa prin par ca dupa aia sa trebuiasca sa folosesti uscatorul sa o dai jos si asa degeaba ti-ai mai facut masca. Sa stii ca uscatorul arde mai tare ca placa. Sper ca ti-am fost de foloswinking.

3 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Buna, cele mai bune masti imotriva caderii parului le poti gasi in articolul asta
http://www.beautyrevealed.ro/......ratamente/

| Morenna10 explică:

Am stors o jumatate de lamaie in aproximativ trei sfert de litru de apa si m-am clatit cu asta dupa ce am facut baie pe capbig grin Evident eu nu folosesc uscator sau alte chestii pentru par. diferenta s-a observat chiar a2-a ziwinking

| deutzik34 a răspuns:

Cum ai folosit lamaia?