| anonim_4396 a întrebat:

Cine isi mai leaga doua cozi de cal? cum le faceti, prindeti, breton, etc?

4 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Eu n-am ce prinde, am parul foarte scurt XD

| DianaAndreea90 a răspuns:

Deci...eu am parul foarte lung de obicei il las pe spate sau il prind dar nu stiu vreau sa ma tund in scari cu breton chiestia cea mai grea este ca nu stiu daca miar sta bine deci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand ma plictisesc imi fac tot felul de coafuri hazlii si copilaresti si-i fac pe toti din casa sa rada(daca m-ati vedea... big grin ) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu mai imi las parul pe spate sau imi prind prima data o parte din par in coada, apoi coada aia si cu restul de par il mai prind intr-un alt elastic...sau poti sa-ti faci spic, coada impletita, sau pur si simplu lasa-ti-l cat mai mult pe spate, pentru ca daca il ti mult prins in coada parul se va degrada si se va rupe. Sper ca ti-am fost de foloshappy