| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de revelion? Avind in vedere faptul ca fac revelionul la parintii lui.

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

O rochie simpla neagra dintr-un material fin, cu o centura sub sani si niste pantofi cu tocul inalt. :*

| diffus a răspuns:

Desi depinde de locul unde o sa sarbatoriti, o rochie pana la genunchi, nu decoltata, poate albastru inchis,
pantofi decupati, nu foarte inalti si ceva accesorii argintii ti-ar prinde bine.Aranjeaza`ti parul intr-un coc nu foarte finisat si poarta un machiaj usor.vei arata decent si la moda.succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imbracate cu un costum alb si camasa verde mult noroc

| xdodolicix a răspuns:

O rochie de noapte, se poate sa fie ceva cu multe tinte sa sclipeasca, pantofi cu toc inalt si o gentuta. a...coafura cu sclipici si un machiaj cat mai usor pentru a-ti pune ochii si buzele in evidentawinking sunt baiat...nu te-am prea ajutat dar cred ca iti dai tu seama cam la ce m-am referit happy