| AlexaAllyson a întrebat:

Cum as putea sa imi decolorez parul natural(in casa). Am incercat metoda cu apa oxigenata, am aplicat-o si nimic. Am parul saten!
Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

decolorarea naturala parului in casa nu este posibila, incerca cu decolorant, caci alte metode nu mai sunt decat nuantatorul, vrei sa-ti faci parul ombre? daca da, te sfatuiesc sa mergi la un salon

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apa oxigenată nu decolorează, nu știu de unde toată lumea susține acest lucru!
Mergi pe vopsea naturală din plante, Henna, nu conține amoniac și o găsești la Plafar.
Pa, pa.