| Alysée a întrebat:

Daca comand de la h and m in cat timp ajunge comanda si cum platesc, cand primesc coletul sau inainte? carte de credit nu am doar daca sa platesc la posta? deci cum sa face?

2 răspunsuri:
| Shopiaalin a răspuns:

De obicei cand comanzi de pe site-uri de acest gen ajung in 7 zile cel muuuult! cam 5 zile depinde cu ce doresti sa ti le aduca la posta sau prin curier!
as dori si eu foarte mult sa imi comand de pe http://www.hm.com/ro/!
ma poti ajuta si pe mine sa imi spui cum?

| Alysée explică:

@Corina
cred ca trebuie sa iti faci cont si dupa aia comanzi, nici eu nu stiu prea bine, o sa intreb pe cineva.happy