| anonim_4396 a întrebat:

Daca se prinde parul in cozi exact asa ca in poza, merge breton (insa doar din acela taiat scurt, drept, sa nu atinga sprancenele!) sau mai bine fara breton? pentru 13 ani?
http://1.bp.blogspot.com/......og+006.JPG

6 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Sti cred totusi ca in doua codite este mult prea copilaresc pentru 13 ani dar faci cum vrei tu. Si da ar arata bine cu bretonul dreptwinkingwinking

| hgfdsa a răspuns:

Eu zic ca coafura asta este prea copilareasca pentru 13 ani.Mai degraba pentru 7-8 ani. Acum fa cum vrei tuthinking Si da, merge si cu breton si fara

| dalia_7907 a răspuns:

Da.l-am purtat si eu asa cand am avut breton, si se aseza f bine.

| Demikristen a răspuns:

Cu breton.

| gabrriela a răspuns:

Da,cred ca cu breton ar arata super!

| CrEaTzA19 a răspuns:

Da ar sta cat de cat bine...dar mai bine pentru 13 ani sa nusi mai prinda parul in 2 coditzewinking...eu una am 12 ani si nu l-am mai avut prins asa de cand mil prindea mama pe la vreo 4-5 aniwinking