| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de produsele Avon? :*

Răspuns Câştigător
| ancutzika27 a răspuns:

Eu folosesc produse Avon de mult timp si sunt foarte multumita de ele, mai putin de cele de la Color Trend care nu au o calitate foarte buna.Mie nu imi merg bine nici produsele pentru par, dar asta difera de la persoana la persoana.In general am o parere destul de buna despre majoritatea produselor.

13 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Fake-uri

serios! Mai bine, pentru sanatataea ta iti recomadn produsele de la Gerovital, Elmiplant, Farmec sau Nivea.

Sunt de 100 de ori mai bune decat produsele Avon.

Si daca te refereai si la accesori Avon NU am nici o problema ca ele.Sunt foarte sic si la moda.

| PrecioussGirl a răspuns:

Pei sunt de buna calitate. depinde ce anume te intere pe tine.
ce parere avem despre pretzuri, calitatea produselor etc.

| Ada11 a răspuns:

Eu sunt reprezentant. Sincer, le adorbig grin

| Marialy a răspuns:

Buna!
Mie mi se pare foarte bune!winking
Numai bijuteriile trebuie sa ai grija sa nu rugineasca...
Am foarte multe produse, deci...
...Nu trebuie sa iti faci griji daca nu ti se par tocmai bune

| ciresepeetno a răspuns:

Poi majoritatea sunt bune dar nu toate.Dar eu nu am avut niciodata probleme cu ele doar ca unele di prietenele mele s-au mai plans.Dar dupa mine le poti folosi fara mari problema.

| Oanna96 a răspuns:

Sunt destul de bune.le folosesc.am rezultate bunehappy

| Raamonikaa a răspuns:

Bulshit!

| viky98 a răspuns:

Pai eu cred ca unele sunt chiar de calitate dar sunt si unele care nu isi merita banii.Eu folosesc cu incredere o parte di produsele de le Avon.

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Hmm...sunt scumpe insa unele sunt de calitate simerita banii iar altele sunt praf straight face

| Sebytzu_9214 a răspuns:

Sunt bunisoare dar mai degraba oriflame

| andraucv_3202 a răspuns:

Eu sunt reprezentant AVON de 2 ani si nu i-m auzit niciodata pe clientii/clientele mele ca se plang de produse, sau ca nu le plac deci in concluzie SUNT BUNEbig grin merita incercat

| Kim_9874 a răspuns:

Eu sunt reprezentant de vreo 4 luni si am facut acest pas pentru ca mi-au placut foarte mult acest prod.Prietenele mele care cupara prod de la mine nu s-au plans niciodata...

| alexyalexy7_9192 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt produse de calitate...eu am fost reprezentant la avon