| anonim_4396 a întrebat:

Ghetute inalte de vara, ce parere aveti arata OK?

http://srvimg10.aprod.hu/......rev001.jpg

6 răspunsuri:
| IrinaAniri a răspuns:

De vara? eu zic ca nu prea merg, dar nu sunt urate le poti purta la inceput de toamna sau sfarsit de primavara. mie mi se pare caraghios sa le porti in mijlocul verii, si in plus o sa mori de cald

| foreverANDaDAY a răspuns:

Sunt frumosi daca stii cum sa ii porti, dar ii recomand toamna si primavara totusi. Niste pantaloni scurti de blug si o bluza inflorata sau cu buline merg foarte bine. Chiar si o rochie vintage in stilul anilor '60 poate arata bine daca stii cum sa alegi rochia si accesorii potrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer mie imi plachappy se porta cizme varalove struck sunt chiar frumusele purtate cu un top alb (sau ori ce alta culoare) si pantaloni scurti de blughappy su cu o fusta inflorata merghappy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Sunt hidoase şi de prost gust.

| Scliparici a răspuns:

Mie imi plac si mi se par ca vin super frumos pe picior, cu o fustita vei arata superb

| InnaBotezatu a răspuns:

straight face Sincer fara suparare mie nu`mi placbig grin