| abigail28 a întrebat:

Hei. Ce parere aveti despre site-ul bobomoda? Ati cumparat de acolo? Cum sunt? Vreau păreri.

1 răspuns:
| iamanonima a răspuns:

Bună. Am citit pe mai multe site-uri că cei de la bobomoda sunt serioși și ca produsele arata exact ca in poza. Eu, personal, nu am cumpărat de acolo, așa că nu îți pot da un sfat sigur. Dar merita sa încerci, pentru că prețurile sunt accesibile iar daca ceva ți se pare in neregula, poți returna produsul. Succes la cumpărături!