| Anonima1qt910 a întrebat:

Hey, de curand m-am tuns scurt cam pana la umeri dar putin mai scurt, sunt in clasa a 7 a si la scoala sunt cam timida si nu stiu ce sa fac...Sa ma duc la scoala cu parul pe spate cum zic eu ca e normal pentru ca il am scurt sau sa-l prind adica doar parte din fata si pe restul sa mi-l las pe spate, voi ce credeti?
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-l liber, e mai drăguț așa, mai ales acum că e proaspăt tuns.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei tu, numai să te simți bine.

| Edyy5555 a răspuns:

Parere mea e sa mergi cu capul sus. Sa fi increzatoare schimbarile bruste socheaza putin dar priveste la Madona in tinerete s-a tuns la zero...curaj