| AryanaM a întrebat:

HEY salu cat de tare doare cand iti dai gaura in ureche?

Răspuns Câştigător
| Fllyyper a răspuns:

Piska putin cand iese pe partea celalta. eu imi facusem in timp ce mergeam acasa cu un cercel medicainal laughing deci mergeam pe jos si imi puneam cercelul happy

1 răspuns:
| Puffulets a răspuns:

Nu doare deloc cand iti dai gaura, dar doare dupa. adica, cand vrei sa scoti cercelul si sal bagi iar. Ar fi de preferat sa-ti bagi de prima data un cercel de aur sau argint si sal lasi cateva saptamani. Dupa sa incerci sal scoti daca vrei sa-ti bagi altul.