| AeeD a întrebat:

Am nevoie de sfatul vostru fetelor. M-am hotarat sa fac o schimbare si m-am orientat catre culoarea parului. Nuanta mea e de castaniu, ce culoare credeti ca poate iesi, un blond inchis sau un roscat, merge? Mentionez ca nu vreau permanent. Sampon nuantator, nuantator de culoare sau vopsea semi-permanenta? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| yasmin0909 a răspuns:

Buna. Ti-as recomanda un roscat-brun.E o culoare placuta si se adapteaza diverselor tipuri de nuante de piele. Poti incerca un nuantator de la Londa. E mai mult pentru distractie. Nu tine foarte mult. Pe plic scrie in jur de 7-8 spalari insa eu l-am incercat si dupa a doua spalare parul a revenit la nuanta initiala. Succes.

4 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai uite ia; ti 2 cutii de apa oxigenata si dupa ce te; ai spalat clateste; ti parul cu ele.
o sa ti; l deschida la culoare.
daca iti sta bine deschide; te mai mult prin vopsea daca nu.fa'ti suvitelove struck
le adooor:X
saaaau poate un caramel?

| SoraLy a răspuns:

Pai asta depinde de tine.de exemplu daca ai tenul mai inchis ar merge un blond deschis, iar daca ai tenul mai deschis un blond mai inchis sau roscat...

| albina a răspuns:

Roscat, in mod clar roscat. Si eu am parul castaniu dar nu ma prinde bine blond, roscatul arata super, in schimb.
oricum nu e ceva permanent. Mai ales ca e vara te poti orienta spre culori tari...

| albina a răspuns:

Http://www.divahair.ro/coaforvirtual/
Vezi si tu ce ti se potriveste!