| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! ce parfumuri folositi? vreau sa imi cumpar un parfum ` [gen "dulce " stiti voi fetele ]ce mi.ati recomanda? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| GoldwinNn a răspuns:

Prietena mea are Ck Euphoria ...deci i mondial!

11 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Folosesc Ck Euphoria. il ador

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Pasion dance e dulcel, nu foarte tare dar se simte ca e dulce

| ioana_7606 a răspuns:

Playboy happy

| biiiabyby a răspuns:

Pur blanca, incandescence, little black/white dress, perceive, far away

| vanessa_8029 a răspuns:

Este la avon unul nou." simply because" mie imi place e dulce :X

si eu folosesc si am folosit: little black dress in bloom treselle summer white pur blanca. in general tot ce e la avon.plus altele d la roiflame

| SunnyFlame explică:

`GoldwinNn -Chiar ala intentionam sa il cumpar [e chiar bestial ]

`Madalina-am de ala. nu e mare lucru e el

`Patty-o sa il incerc... mersii de sfat love struck
Mersii all love struck

| SVD a răspuns:

Giordani gold, chanel nr. 5, giorgio armani-senses, celine dion, percive...

| patricCia a răspuns:

Armani Code!

| PatryRox a răspuns:

Miracle.

sau Rose Absolue - asta chiar ii "dulce" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita lempicka sticla mov il gasesti in sephora la 50 de euro

| fluturealb a răspuns:

britney spears happy