| Sara2 a întrebat:

Îmi plac mult 2 parfumuri. Vreau să aleg între cele 2 și nu mă pot decide. Dior - j'adore sau Versace - bright crystal?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Alege parfumul care crezi ca te reprizinta mai mult.
Daca esti indecisa, cumpara aman doua si le folosesti alternativ, cand- si pe care doresti.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce ti se potriveste tie!
Parfumurile se incearca pe piele, punand un strop si daca 10 inute mai tarziuinca miros frumos si-ti place, poti sa-l cumperi.
Parfumurile intrand in contact cu mirosul corpului tau, fac o reactie care s-ar putea sa nu-ti placa, de aceea esti sfatuita sa-l incerci pe propia-ti piele, punand 1 picatura, la incheietura mainii.

| alina2k18 a răspuns:

Nu sunt fana J adore dar am avut o mostra de la sephora din acesta https://www.sephora.ro/......08712.html
E mai senzual decat clasicul J adore;)

| MagicOneT a răspuns:

Alege marca care are ca prim domeniu "parfumurile". Marca Versace stim bine ca este recunoscuta mai mult pentru zona de imbracaminte.

| Bb25 a răspuns:

J'adore, clar