| Alexa20022000 a întrebat:

Imi puteti da sfaturi ca sa slabrsc mai repede?

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut!
Intr-un an, aproximativ poti slabi 10 kg. Trebuie doar sa mananci din toate cate putin si regulat. Trebuie sa ai 3 mese principale pe zi si 2 gustari cu fructe! Incearca sa faci si sport cat de mult poti. Poti alerga, face abdomene, genoflexiuni si exercitii din astea care le stie toata lumea, pentru ca ele chiar ajuta!
Trebuie doar un praf de vointa si gata big grin.
Funda?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă e necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme,tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

| Andreutza098 a răspuns:

Buna.
Trebuia sa mentionezi daca esti fata sau baiat,dar,in fine.
Incearca sa ai o alimentatie echilibrata bogata in fructe si legume,bea multa apa,fa sport, renunta la dulciuri, la carnea de porc, la mezeluri.
E foarte usor, trebuie sa ai vointa. Daca iti doresti atit de mult sa slabesti vei reusi. Succese!
Pa, pa.

| AntonescuCosmina a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa slabesti frumos si sanatos sfatul meu este sa mananci legume si cea mai indicata de mine este VARZA, aceasta integreazo in 3 mese pe zi, intre mese faci sport cel putin o ora jumatate, iar dupa ultima masa aceasta fiind pe la ora 6 sa nu mai consumi nimic in afara de lichide cum ar fi: apa plata si ceaiuri naturale de la farmacie! Atentie: Nu consuma fructe dupa ora 7 seara, deoarece acestea au foarte mult zahar! Spor la treaba si ai grija de sanatatea ta!