| BlackOutCRYS a întrebat:

Pantofii negrii merg cu pantaloni maro? Si cu ce fel de camasa sa-i asortez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sigur ca merg,pai iti poti asorta cu o camasa alba, crem, bej, neagra, albastra.
Te pup!

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Crem, rosu inchis!

| DiamondEyes a răspuns:

Pantalonii maro se asorteaza cu: o camasa albastra[cu patratele negre]
sau gri, neagra.
sau poti lua un pulover gri mulat, sau un tricou albastru "aprins".
Pantalonii maro/crem se asorteaza cu, culorile negru si albastru happy

| BlackOutCRYS explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri, v-as da funda la toti dar din pacate nu pot sad.