| maxpaynelol a întrebat:

Salutare, am o mica problema cu parul meu. Deci, am un par care se onduleaza mereu când îl las mai mare ai asta mă deranjează... Dacă nu îl spăl des acesta se îngrașă foarte repede și se face urat, ce remedii îmi recomandați? Ce șampon sa folosesc? Precizez că vreau sa mi-l las lung (până la umeri). Mulțumesc.

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa folosesti un sampon pentru par gras de la supermarket, gen clear sau ce marca preferi tu.

| Shimozukushiki a răspuns:

Eu nu știu cum poți sta cu părul ăla acolo jos, nu ți-e cald cu el?