| AnneMarii a întrebat:

Sunt de calitate hainele din Europa adica Dragonul Rosu? Am mai auzit ca si vedete gen Biana Dragusanu se imbraca de acolo fara nici-o rusine si as vrea sa stiu daca s-ar merita sa incerc sa imi fac o revizie in sifonier cu haine de acolo. Multumesc anticipat. Funditaa

3 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

In Europa gasesti in mare parte haine pe care le gasesti si la "orice produs" sau haine gen nike, puma si etc., la preturi foarte mici, insa ma cam indoiesc de originalitatea lor.

In Dragonul Rosu sunt haine ceva mai moderne si mai de calitate, insa si preturile sunt mai mari. Prea mare diferenta intre preturile lor de magazin si cele din Dragon nu este.

Poti da totusi o raita pe acolo. N-ai nimic de pierdut!
Spor la shopping!

| Kasia a răspuns:

Pai alea nu sunt "made in china"? daca sunt in china...nu.s de calitate.incearca firme gen : h&m,zara, asos, pullandbear, forever21, new look, stradivarius.
sper ca te-am ajutat.

| AnneMarii explică:

Bianca*