| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place daca la tara la bunici, bunica v-ar pregati (pentru fete) sa imbracati un costum popular, pentru duminica la biserica?

14 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Nu, nu mi-ar placea deloc

| Paulla a răspuns:

Nici o sansa.
Si oricum nu as merge la biserica.

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu am bunici la tara dar mi-as dori extrem de mult :X:X
Sa merg in costum popular la biserica...intr-o trasura trasa de cai :X ar fi super!

| Angelik_6250 a răspuns:

Da mi-ar place...si asa nu ma cunoaste nimeni de la tarahappy si bunici tai probabil ar fi mandrihappy

| BetterThanDrugs a răspuns:

Nu.nu miár placethinking

| AnotherGirl a răspuns:

Hi, hi, hihee hee De ce nu? Ar fi ceva deosebit happy Sa fiu sincera, mie chiar imi plac costumele populare kiss

| mermadia a răspuns:

Off,sigur ca da! Si cand eram mica,bunica imi pregatea "straiele"pentru duminica dimineata si, impreuna cu verisoarele mele, ne plimbam prin sat si ne lasam admirate de femeile batrane.Ne spuneau ca ne sta foarte bine asa, in costum popular...

| KikiRiki98 a răspuns:

Mie sincer nu mi-ar placea asa de tare incat sa urlu de bucurie, dar nici sa-mi displaca asa de mult incat sa zic : bleah, niciodata...cam intre ma rog daca as fi obligata as faceolaughing) pentru. ca no ii bunica:X

| JustWannaDance a răspuns:

Da, de ce nu?
Ar fi ceva frumos mai ales ca celor de la tara le place mult asta! :X
Frumos kiss

| rüya a răspuns:

Dabig grin
imi plac tare mult costumele populare si port de fiecare data cand am ocazia (as purta zilnic, dar m-ar crede lumea ticnita)
oricum consider ca astfel ne respectam stramosii si tara deci as purta!

| Diana_8956 a răspuns:

Ohh...nu logik frate si sa mai fie si baieti pe acolo prin preasma ar fi hidos pe bune eu nu crd ca ar mai trebuie sa fie obiceiurile astea sunt aiurea

| forever4you a răspuns:

Ce? Nuuu

| Sheisshe a răspuns:

La nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta tara noastra e inapoiata cu tehnologia. Ce intrebare e asta? Pui intrebari mult mai grave ca Marioara.