| anonim_4396 a întrebat:

Va sta bine cu parul strans la spate, in general?

6 răspunsuri:
| MaraMărr a răspuns:

Nu, deoarece ai zice ca nu am par deloc si nu imi place.Dar sa-l prind coc dawinking

| măcheamăăăî a răspuns:

Mie sincer nu-mi place deloc cum imi sta.Am renuntat sa-l mai prind asa pentru ca ma saturasem si imi statea urat I don't want to see.Dar in coada de cal prinsa cat mai sus il port.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar strans in coada sus. Dar nu ma simt prea ok asa, m-am obisnuit sa imi prind parul doar acasa.

| crissa20 a răspuns:

Eu il port ori dat drumul, ori prins in coada sus!:* bafta:*

| Inela a răspuns:

Eu inainte il purtam doar pe spate, dar acum ca e vara si e ff cald il port in coada. Nu cred ca imi sta asa rau, dar imi place mai mult pe spate, desigur. happy

| Roxana_9884 a răspuns:

Da,imi sta chiar bine..si mai ales acum ca este vara, il port mai tot timpul asa(in special messy bun)