| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce culoare de ochelari (se soare) ați alege? Negrii, maro, albaștrii sau roz?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt aceia bej care imita lemnul si arata super bine ( ii vazusem pe la stradivarius ) si daca au si rama ombre, juma roz clar sunt pe sufletul meu laughing.

| Cσcσ a răspuns:

Negri.Ii poti purta cu orice fel de haine, pe cand roz, albastri sau maro, trebuie sa te raportezi si la culorile hainelor, doar nu vrei sa arati ca o sorcova.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Negrii

| Aimee33 a răspuns:

Personal, as opta pentru o pereche de ochelari negri.

| Just0a0dream a răspuns:

Buna!
Fiecare iti va raspunde altceva, parerile sunt impartite.Eu una as alege clar roz, iubesc culoarea asta de cand sunt micalaughing.Imi da o stare de bine atunci cand o vad, e o culoare optimista, si in ton cu varabig grin.ADar as opta si pentru albastru, sau negru, se asorteaza la orice.Maro nu mi-a placut niciodata...

| llDenisaRkll a răspuns:

Negri