| cudyu007 a întrebat:

Auzi lume sunt foarte curios de o chestie. termin si eu peste 1 an liceul cu profil stiinte sociale si am citit multe despre viitor in acest domeniu. dar tot nu reusesc sa ma hotarask... ziceti-mi si mie ceva mai trasnit c as putea urma? ca m-am saturat d drept jurnalism management si d astea... nu stiu ceva mai incitant nu e? as aprecia niste raspunsuri sincere ma intereseaza si asa zisa "leafa" din o anumita meserie p domeniul asta

2 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Academia Nationala de Informatii- specializarea Psihologie - informaţii sau specializarea Comunicare şi relaţii publice - informaţii, sunt destul de incitante? Alegerea facultatii pe care vrei s-o urmezi presupune, intai de toate, documentare. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stomatologie, dar e foarte greu... admitere, facultate, bani de cabinet. Insa in final merita, iti ofera prestigiu si satisfactie financiara ulterior