| numaieoadi a întrebat:

Care este diferenta intre Politehnica Timisoara(AC) si Universitatea de vest (Matematica informatica)? Unde este mai greu? Dupa ce termini cele 2 facultati din care ai sanse mai mari sa te angajezi? pe Ce profil mi-ti mai recomanda sa merg la politehnica. Specific ca sunt bunicel la matematica si fizica. Informatica acuma o invat acasa singur (C++).

1 răspuns:
| Desteapta21 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la polittehnica timisoara.Nu neaparat este mai grea politehnica Timisoara dar iti recomand sa mergi acolo.