| OnucIoan a întrebat:

Îmi place fotbalul, termin clasa a 8 a anul asta, și am vrut sa urmez liceul sportiv in Vaslui, dar nu prea merita așa că am ales liceul dual unde pot face bani și la 17 ani sa mă înscriu la o echipa de fotbal, e bine sau aveți alte idei?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 17 ani, vei avea mult de „muncă" cu fotbalul.
Vor fi altii care fac fotbal de la varste mult mai mici si au mai multa experienta decat tine la 17 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

La 17 ani nu te mai primeste nimeni la echipa de fotbal, fiindca esti prea batran" sa te mai apuci de fotbal.

| ioana748 a răspuns:

La echipa scolii, e ok

| Sportacus123 a răspuns:

Eu zic să te duci la liceul sportiv. E chiar bine să fii profesor. Mai ai timp de un loc de muncă, dacă vrei, plus alte beneficii pe care le ai.

| nigja30 a răspuns:

Angajeaza-te la speedy