| Gladiatorul23 a întrebat:

Salut! Dacă vreau să intru la academia de poliție în viitor ce profil să aleg la liceu științe sociale sau filologie? Care m-ar pregătii mai bine pentru examen?

Răspuns Câştigător
| MotoBlitz a răspuns:

Filologie, învață multă istorie și legislație încă din primul an de liceu, o să-ți ajute la admitere! Succes!

1 răspuns:
| elennaionela14 a răspuns:

Ai putea sa intrii pe situ-ul academiei de politie sau sa suni la politie in judetul tau sa intrebi. cauta pe situl politiei din judetul tau. sigur au un nr de tel acolo.
dar nu pe 112.
eu cred ca asa ai lamurii problema