| mariacerasela a întrebat:

Buna seara am si eu o intrebare pentru persoanele din arad.nu stiti pe unde prin arad exista firme sau magazine de unde pot cumpara usi -geamuri termopan second-hand. daca stiti imi puteti da adresa sau cateva detalii va multumesc mult un weekend placut sa aveti

Răspuns Câştigător
| rocket a răspuns:

Nu este nevoie sa iti cumperi second hand, cand poti sa iti comanzi usi noi la preturi foarte bune de pe http://www.usi-interior.eu
Eu una nu stiu daca merita sa faci rabat de la calitate, cand vine vorba despre usi, mai ales ca niciodata nu se potrivesc asa cum trebuie care au fost folosite altundeva.
Succes!

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Pe strada Padurii, colt cu Dorobanti, era un depozit, nu stiu daca mai este.