| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa vrajesc un baiat sa ma iubeasca
?

35 răspunsuri:
| elena a răspuns:

La categoria asta "Casa & Gradina" cred ca iti trebuie un buchet de busuioc ca sa-ti mearga "vrajeala".

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Vezi ce raspunsuri obraznice ai primit? Cuvantul vrajeala lasa de dorit.Trebuie sa fii naturala si asa o sa-l cuceresti. Un pic de seriozitate nu strica, in amestec cu naturaletea ta ar fi reteta spre o buna comunicare.Ar trebui sa te gandesti daca, el punea intrebarea asta? cum sa fac sa o vrajesc pe cutare... tu cum te-ai fii simtit? Deci fii naturala.

| BUBULINA a răspuns:

Pai sa ai bun simt. sa fi mereu curata aranjata sa fi finuta. afla si tu ce tip de fete ii plac
incearca sa vb cat ai mult cu el dar nu prosti
luc interesante

| claudya a răspuns:

Nu-l vraji... comunica cu el ...afla ce-i place si ce-i displace...

| zeDruit a răspuns:

Cu multa piele goala, la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Cu vrăji!?!?
Stai cu el de vorbă și afli dacă îi ești simpatică ori nu.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu baghetzica magicabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu... vrajestel!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii tu insati, fii cocheta, aranjata si vesela

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vad nici un raspuns blea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nai ce sa-i faci... daca te iubeste bine daca nu... ia-ti gandu... si du-te dupa altu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mesteci miere in fata unei poze de a lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ii dai un joint cu iarba... te va iubi vesnic!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si au vreau sa pun aceasta intrebare cum sa faccryingcryingcryingcrying?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il plac pe un baiat dar el ma iubeste putin cum il fac sa ma iubeasca la fel de mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa vrajesc un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu stiu dar si eu sunt recent intr-o astfel de situatie cei care vb aici fara rost nu stiu cum este dar noi stim si cred ca ar trebui sa vb cu el si sa ii aduci aminte de cum era cand erati impreuna si de clipele petrecute impreuna e foarte greu crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica eu vreau ca un baiat care s-a despartit de mine sa ma iubeasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai imbraca-te super sa iti faci tot timpul parul frumos iar sa stai mult in preajma lui. Vorbeste cu el pe mess si dupa ce iese ii scrii daca ar vrea sa stea cu tine credeti-ma o sa functioneza am patit-o si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa il saruti sa inchide ochi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt alexandra si vreau sa vrajesc un baiat ca sa ma iubeasca va rog cine ma poate ajuta id-ul meu tar.alexandra va multumescbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi uh insati...happyfi vesela, fi vorbareata happy sa incerci sa nu ai fite intreaba'l d ce ii place si ce nuwinking sper sa te ajute rasp meo kiss j daca nu v convine rasp meo nu v uitati happy nu incepeti sa comentati ca niste oihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Larisa sa stii ca daca se da la tine si iti face complimente ori vrea sa faca misto de tine ori ii place de tine ori vrea sa te faca sa se culce cu tine mintindute ca vrea sa ii dea papuci prietenei sale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fac un bait sa se intoarca la mine? daca el ma iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna am 13 ani si imi place de un baiat mai mare ca mine cu 1 an...eu il plac si cred ce si el ma place ...nu stiu sugur cum sa fac sa fim impreuna ce sa ii zic?
AJUTATI-MA VA ROGGGGG!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e greu deloc trebuie sa ii spui ca il iubesti si sal intrebi daca te iubeste sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi u insatzi... lasa-l s te descopere el p tine nu invers... nu fi tot timpul dupa el, isi va face o parere gresita, cum ca u esti innebunita dupa el, si e posibil s profite d tine. vb lucruri normale. fi finutza, ingrijita prietenoasa si amuzanta. zambeste tot timpul cand va intalnitzi, invita-l la o plimbare prin centru, si necesita intalniri frecvente. ai s vezi ca o sa-l kastygi afla mai multe despre el, ce prieteni are, ce fam are, sh ai s vezi ca va da rezultate excelente! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine lasat`i figurile. daca iti place de el.aratai.nu`l lasa mereu pe el sa faca primul pas.ca o sasi dea seama ca vorbeste degeaba.si se lasa batut.ca fete sunt multe in lume.aratai ca chiar vrei sa fi cu el. dar treptat sa nu te creada ca esti proastahappy. fi atasata de el.si vezi daca ii convine compania ta.si atunci iti dai seama daca chiar vrea cu tine. aa si. faza cu sexul.mai bine sa vorbiti dupa o saptamana sau doua.ca.daca nu-i dai tu se duce la altul.si asat nu`i binetongue.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sai spui cal iubesti tare