| BlueFeeling a întrebat:

am o problema... Am o piscina gonflabila de anul trecut, dar de nou nouta am spart-o (unchiul meu a pus lemne pe ea). Anul asta as vrea sa ma mai balacesc in ea dar nu stiu cum sa o lipesc/repar. Imi ziceti un "scoci" pentru piscine de acestea (asa, rezistent la apa, care sa stea lipit, etc...) va rog?

Răspuns Câştigător
| UKFdubstep a răspuns:

Pai iti cumperi un perlandez apoi iei un petic de bicicleta, apoi iei o bucatica de smirghel dintrala fin freci putin suprafata aceea unde-i sparta apoi pui peticu ala dar dupa ce pui perlandez pe el il lasi la uscat cam 5 min, apio il pui pe gaura aia si o pui sub ceva greu si o lasi cam 2-3 ore sa se usuce bine apoi bafta la balacealawinking. fundaplzlaughing

3 răspunsuri:
| 9gygy a răspuns:

Ai mai putea incerca si cu silicon sanitar transparent, combinat cu un petec, dar petecul acela sa fie din acelasi material ca cel al piscinei, sau ceva asemanator.

| BlueFeeling explică:

Merci de raspunsuri! Nu mai am nevoie si de altele...

| cosmin_1969 a răspuns:

Parerea mea e sa comperi alta ca piscinile astea gonflabile nu se mai pot lipi nu tinwinking