| dydy22 a întrebat:

Salutare unde as putea gasi si eu o ramificatie pvc 150/110 stiu ca se gaseste cam greu dar asa mi-au pus cei de la apa si canal teava de scurgere pana in camin de vizitare de 150 mm. sau ce as putea sa fac in caz de nu gasesc.

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

T,cruce,Y,conectori si asa mai departte gasesti la magazine de profil, iar daca trebuie cumva ceva dimensiuni mari la depozitele ce au spus pe aici oamenii. Orice exista deci nu-ti fa probleme ca va trebuie sa improvizezi.

| Mihaela1964 a răspuns:

Nu stiu unde locuiesti, dar te sfatuiesc sa mergi la Dedeman, Practiker, Baumax sau alt magazin de profil si sa comanzi ramificatia care-ti trebuie.Nu prea am inteles ce cauti de fapt, o reductie, 150-110? In cazul ramificatiei in forma de T trebuie specificata si dimensiunea celei de-a treia iesiri.
http://www.depozit-online.ro/

| viotedy a răspuns:

La dedeman, practiker. daca nu improvizatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice magazin sau supermarket care are raion de instalatii sanitare.

Răspuns utilizator avertizat
| Stancu_Madalin_1987 a răspuns:

Am gasit va multumesc pentru sfaturi