| adibygarou a întrebat:

Acum cativa ani era un desen animat pe CartoonNetwork din cate imi aduc aminte era cu un omulet mov care lucra la un restaurant si manca mult, iar seful restaurantului avea sotie zana si un ajutor neidemanatic pe nume "piatra". As dori numele acestui desen si unde il pot gasi. funditza la raspunsul cel mai bun

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Clar e vorba de Chowder! laughing

| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Chaword sau cum se numea.Cu "Rada Rada" rolling on the floor.Si prietenul lui Chaword,"Part" rolling on the floor)) Nu il pot uita rolling on the floor)))))