| ROby1Kaizoku a întrebat:

Care credeti ca va fi noul membru al echipajului palarie de paie?(One Piece) Eu cred ca va fi Kinemon samuraiul din tara Wano pentru ca daca isi v- a recupera corpul si daca palariile de paie il vor ajuta? (mai mult)

4 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

Eeee nuuu vreeauuu vreau ca urmatorul membru sa fie Law palariile de paie sa echipajul lui luffy sa faca o alianta vesnica si sa calatoreasca impreuna nu-l vreau pe samurai-ul ala pervers ca ar venii si copilul ala si mai pervers ii urasc ghhhhh

| LukaVocaloid a răspuns (pentru LukaVocaloid):

Sorry palarile de paie si echipajul lui law not luffy cum am spus era ca si cum ar face echipa cu el insusi big grin

| veveandrazvan a răspuns:

Eu cred ca va fi Jinbe

| ROby1Kaizoku explică (pentru veveandrazvan):

Nu cred ca va fi Jinbei pentru ca el a zis clar ca mai are niste lucruri de facut pe Insula oamenilor peste!