| ANDI189122 a întrebat:

Cine stie daca kakashi dupa razboi mai poate folosi mangekyo sharingan sau susanoo

3 răspunsuri:
| xxRandomNamexx a răspuns:

Nu, nu mai poate.

| ANDI189122 explică (pentru xxRandomNamexx):

Eu am citit pe naruto wikia si spune ca poate folosi sharinganul pentru ca a primit chakra celor sase cai de la obito si cand foloseste sharinganul nu mai are niciun efect negativ asupra sanatati sale sau a vederi sale. OARE E ADEVARAT

| xxRandomNamexx a răspuns (pentru ANDI189122):

Si? Adevarat ca a primit acea putere in timpul luptei, dar dupa aceea Madara i-a furat sharingan-ul. Cum mai vrei sa il foloseasca daca nu il mai are? Mai tarziu dupa ce Obito moare, Obito isi foloseste chakra si ii ofera posibilitatea ca pentru un scurt timp sa poate folosi sharingan pentru ambii ochi, dar odata ce Obito a disparut, a disparut si jutsul si Kakashi isi pierde puterea oculara.