| ANDI189122 a întrebat:

Cine stie daca Naruto mai are acele rasen shuriken ale bestilor cu cozi dupa ce a pierdut bratul in lupta cu sasuke? Cred ca Bjuu Dama Rasen Shuriken inca o poate folosi findca kurama este inca in el dar celelalte Rasen Shuriken.

2 răspunsuri:
| MistretulPufos a răspuns:

Cauta si tu pe Naruto Wikia

| LuluOneMillion a răspuns:

Ce poate cu toate, poate doar cu toate. Chestia cu mana nu are legatura, oricum i-a refacut-o Tsunade cu celulele lui Hashirama, iar Sasuke n-a vrut si doar el are doar mana dreapta si e ciung.