| titigreaca85 a întrebat:

Am vazut o intrebare pe TPU, cine bate dintre Sasuke si Naruto. dar cineva a spus ca ar bate sasuke pentru ca naruto la pierdut pe Kurama (vulpea cu 9 cozi) este adevarat

Funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| NapoSIMPLU a răspuns:

Nu e adevarat laughing...
Minato are jumatate din puterea lui Kurama ..La nasterea lui Naruto, Minato a introdus doar o parte din Kurama
Dar chiar Naruto este cel care intru un episod a mentionat ca nici unul din ei nu ar supravietui daca ar fi o lupta 1vs1
Oricum...sunt sigur ca dupa razboi va fi pace in lume iar Sasuke va fi alaturi de prietenul lui cel mai bun, Naruto (al 6-lea Hokage happy )

7 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
Cel mai bun raspuns.
Sa nu faci spoiler sau sa anunti anunti (cu litere mari) ca urmatorul anunt este un SPOILER.
Deoarece unele persoane urmaresc doar anime-ul.

| DomnişoaraClannad a răspuns (pentru ryuu):

La cum scrie si ce formulare are la intrebare ma indoiesc ca stie ce e un "spoiler" laughing

| NapoSIMPLU a răspuns (pentru ryuu):

Imi cer scuze, Boss laughing

| titigreaca85 explică (pentru NapoSIMPLU):

Ce?

| javiga a răspuns:

Da,este adevarat si cred ca raspunsul meu la i citit!

| SaberSlashS a răspuns:

Nu mai conteaza cine bate, ii omoara pe amandoi Madara (vezi Naruto 622)