| TheDarkStar a întrebat:

Facut din plictiseala...

:http://i.imgur.com/brNgA.png

Stiu ca e o tampenie dar n-am avut ce face!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exersează.
¤CrowUp, ba o să facă, ce eşti tu aici?
Fiecare postează ce comic vrea. Dacă ţie nu îţi place e treaba ta.

9 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Am zis sa nu mai faci.

| ViezurE a răspuns (pentru CrowUp):

(Scuze că îţi dau replay dar nu apare căsuţa unde scriu răspunsul...)
în legătură cu întrebarea, bă dacă ştii că e naşpa de ce flocii mă-tii îl postezi?

| CrowUp a răspuns:

Adinuşşş = pupincurist

LoooL

| anonim_4396 a răspuns (pentru CrowUp):

Nu`s pupincurizsta, dar ok e comicul lui, il posteaza daca vrea.
Si daca ii spun sa mai exerseze sunt pupincurizta?
Pupincurizsti sunt aia care zic :
Foarte tare!
sau:
Cool, funda?

| ViezurE a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda,tu aia care nu acceptai comicuri varză, brusc eşti o pupincuristă.Vai de steaua ta...

| P0pCorN a răspuns (pentru ViezurE):

Mda...comicul nu e cine stie ce.Dar ce ai cu Adinuşşş? Eu ii dau dreptate tongue.

| AnneBre a răspuns:

@Adinuşşş te-ai transformat brusc intr-un pupincuriststraight face
Cat despre comicul tau, de ce sfanta branza il mai pui daca zici ca e o tampenie si ca e facut din plictiseala? ಠ_ಠ

| lalalalallll a răspuns:

@CrowUp a zis sa nu mai faci.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

E buna asta!laughing