| EuTeIubesc a întrebat:

Http://i.imgur.com/qZhGF.png Deci, e primul, ce parere aveti?;;)

Răspuns Câştigător
| TatSergiu a răspuns:

Imi place ca nu faci cu lini si cu forme, pe scurt cu mana libera, vad ca ai umor, dar incearca sa nu le iei dupa bancuri fale originale stiu ca vei reusi big grin baftă

| EuTeIubesc explică (pentru TatSergiu):

Da, dar asta chiar nu a fost copiat, eu l.am facuthappy

7 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Aș face un comic mai bun cu picioarele.

| EuTeIubesc explică (pentru lalalalallll):

Da frate, uh ai mai facut comicuri dar sunt sigura k pe primul l.ai facut nu tocmai frumos, asa ca nu mai critica atat oameniiwinking P.S.Asta e PRIMUL, sunt incepatoare ce *** vrei? Peace^^!

| Cristianne a răspuns:

Mmmmnu mai face altele.Sau mă rog, poți face, dar numai dacă sunt cu adevărat bune postează-le.

| Yummi a răspuns:

E bunicelhappy

| DorothyAnn a răspuns:

Nu e un inceput in forta, dar daca ai curajul sa postezi, sigur ai simtul umorului, esti sigura pe tine si asa vei persevera! Succes mult!

| AndreiForTpu a răspuns:

Un inceput bun,succes in continuare, te vei perfectiona daca mai lucrezi la grafica, gluma e ok dar e cam seaca.Nb si succes.