| teodora555 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste bancuri? dar nu de pe net, care vi s-a parut voua mai amuzant

3 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Grammar Nazi says "vi s-au părut vouă mai amuzante"
Sper că gluma nu este că nu scrii corect.

| Tuitiiii a răspuns:

Un spion, vroia sa fie spion in Rusia, ii spune sefului ideea lui minunata, iar seful aproba. Pleaca asta in Rusia, si intra intr-un bar, imbracat cu un costum traditional vechi de 250 de ani. Se duce la bar si barmanul spune '' tu nu esti rus''. tipu se intreaba innebunit cum naiba si-a dat seama, dar incearca sa para relaxat. Cere intr-o rusa perfecta cu un accent rus perfect cea mai tare bautra-cea pe care numai rusi adevarati o beau-, inainte sa ii dea bautura, barmanul spune '' tu nu esti rus'' tipu se enerveaza si mai rau dar ramane calm. Barmanul ii aduce bautura, iar omul nostru o da peste gat, barmanul ridica o spranceana si spune'' tu nu esti rus!''. Tipul nostru se infurie la culme, cum se astepta sa afle secretele rusiei, daca nici nu putea trece drept un rus. Se enerveaza si incepe sa danseze si sa cante ca un rus. Extenuat dupa 2-3 ore de dansat se aseaza iar la bar sa primeasca verdictul. Barmanul ii spune'' tu, nu esti rus!'' asta enervat la culme spune intr-o engleza perfecta'' CUM MAMA NAIBA TI-AI DAT SEAMA?!'' Barmanul, intr-o engleza la fel de perfecta ii raspunde:'' pai, esti imbracat ca un rus, vorbesti ca un rus, bei ca un rus si dasezi si canti ca un rus... dar noiii nu avemmm neggriiiihee hee laughing))