| AlexDorinel a întrebat:

1.ce părere aveți de scandalul soaoaca?

2. Ce părere aveți de incendiul blocului din Constanța?

8 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Care sunt parerile tale finale la intrebarile pe care le pui aici! Ps: nu raspunsurile pe care le dai la fiecare user in parte. Nu cred ca tot ce s-a intamplat in politica din trecut si subiectele din prezent din diferite domenii te intereseaza!

| aXy99 a răspuns:

Imi provoaca scarba creatura aia.

| Lukasssz a răspuns:

1) Sosoaca e o nebuna
2) Aia care au dat foc la blocul din Constanta merita sa faca puscarie...

| Flavianadx a răspuns:

Sosoaca a platit oameni ca sa intre in atentia publica. Nu a fost un scandal real.

Dumnezeule ala de fugea din incendiu zici ca avea floricele pe spate in loc de geaca laughing Doar in Afganistan mai vezi asa ceva. In sfarsit avem o tara ca afara laughing

| doctorandus a răspuns (pentru Flavianadx):

Mesajul anti-Europa al Dianei Șoșoacă se amplifică și el spre final de an.

„Fă, Europo, tu mori, noi înviem și trăim in veacul vecilor! Și cu tine vor muri toți veneticii și trădătorii neamului și țării pe care i-ai cumpărat și i-ai făcut să trădeze! Piei, Fă, Europo! Piei, cu diavolii tăi cu tot! Aici este grădina Maicii Domnului! Pe aici nu se trece!", arată senatoarea într-o postare din 5 decembrie.

https://romania.europalibera.org/a/31640297.html

| Robert265 a răspuns:

Sa te șterg de pe lista de prieteni

| Dariaa90 a răspuns:

Nici măcar păreri nu merita aceasta doamna, de ce sa consumam substanța cenușie pentru niște indivizi care nu pot sa ți stârnească decât un sentiment de mila, mai mult de atâta nu știe și nici nu poate.

| Dariaa90 a răspuns:

Iar in leg cu minorii, acești copii au nevoie de o consiliere psihologică de calitate. Asemenea manifestări au un substrat mult mai profund. Dacă nu vor fi consiliați cu atenție și răbdare o perioada lunga de timp, viitorul pentru ei va fi compromis.