| Macrosu a întrebat:

Am o adresa Mail in Yahoo foarte veche...că si mine de altfel.
Am schimbat telefonul și la transferul de date pentru actualizare yahoo îmi cere 2 pași de autentificare. Nr de telefon și adresa mail recuperare toate nemai stiute.cum fac să-mi recuperez adresa de mail la nr de telefon nu răspunde nimeni chiar daca ar costa...
Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cauta prin pc, poate gasesti vreun word unde ai notat sau ceva, vreun indiciu? Mna, care mai e scopul unei adrese de recuperare daca nu o tii minte? Incearca sa notezi toate aceste lucruri, ca altfel risti sa ajungi tot aici, in viitorul indepartat.Memoria te poate trada, din nou. Bafta!

| Simpatic a răspuns:

Nu cred ca se mai poate recupera acea adresa de email...nestiind sau neavand acces la numarul de telefon si nici adresa de email de recuperare!

totusi ca sa te convingi poti cauta sa iei legatura cu cei de la yahoo https://help.yahoo.com/kb/account/

au si chat in care poti discuta cu ei (prin intermediul linkului de mai sus)

| LisaJulie a răspuns:

Ți se oferă doua posibilități! Email-ul sau numărul de telefon! Încearcă sa îți aduci aminte măcar una!